2018-07-28 (SAT)

GREEN STAGE

WHITE STAGE

RED MARQUEE

FIELD OF HEAVEN

GYPSY AVALON

  • Tomofumi Tanizawa

    11:00 - 11:40

  • Umino Soko Band

    12:20 - 13:05

  • ATOMIC CAFE TALK : [Tsuda Daisuke, Kimura Sota]

    14:00 - 14:30

  • ATOMIC CAFE : Makigami Koichi & PIKA

    14:30 - 15:10

  • Tortoise Matsumoto

    15:45 - 16:30

  • Orisaka Yuta (Gassou)

    17:20 - 18:05

  • TENDRE

    19:00 - 19:45

  • CUBANA FIESTA

    21:00 - 21:45

Day Dreaming

MOKUDOTEI

PYRAMID GARDEN

  • Yoga Workshop / BASEWORKS

    09:00 - 10:00

  • Kotringo

    10:30 - 11:15

  • DJ /GOMA

    12:00 - 14:00

  • DJ/TAN IKEDA

    18:00 - 21:00

  • Kumagai Kazunori

    22:30 - 23:15

  • WONK

    00:15 - 01:00

Cafè de Paris

  • BIG WILLIE'S BURLESQUE

    13:00 - 13:45

  • ROBERTO CARCASSES TRIO

    14:30 - 15:15

  • Tokiko Kato

    16:00 - 18:00

NAEBA SHOKUDO

PALACE AREA

  • MARTINEZ FAMILY WITH JOSSELIO

    00:30 - 00:45

    01:30 - 01:45

    02:30 - 02:45

CRTSTAL PALACE TENT

  • MARIO GALEANO

    22:30 - 23:45

  • RANCHO APARTE

    23:45 - 00:30

  • Fukuda Shunsuke

    00:30 - 01:30

  • Minyo Crusaders

    01:30 - 02:15

  • YOSUKE BAOBAB

    02:15 - 03:15

  • BIG WILLIE'S BURLESQUE

    03:15 - 04:00

  • BRAIN DEAD

    04:00 - 05:00

ROOKIE A GO GO

GAN-BAN SQUARE

BLUE GALAXY

  • Txako / Satol.F / Kaz Sudo

    15:00 - 16:00

  • Doc Koyamantado

    16:00 - 16:30

  • Yusuhisa Arai

    16:30 - 17:00

  • Astro Black

    17:00 - 17:30

  • DZ (from Esne Beltza)

    17:30 - 18:00

  • Salam Unagami

    18:00 - 19:30

  • JIM WEST - Jim’s Vinyl Nasium

    19:30 - 21:00

  • Salam Unagami

    21:00 - 22:30

  • JIM WEST - Jim’s Vinyl Nasium

    22:30 - 00:00

  • Salam Unagami

    00:00 - 01:30

  • JIM WEST - Jim’s Vinyl Nasium

    01:30 - 03:00

UNFAIRGROUND - TENT

  • PYRATRIX CIRCUS

    15:00 - 16:00

  • DJ SHARPNEL vs LOCTEK

    16:00 - 17:00

  • M - PROJECT

    17:00 - 18:00

  • SHOT BASS IDIOTS (DJ WILDPARTY & USAO)

    18:00 - 19:00

  • DUSTVOXX & DELIVERY HZ & URAMESHI UKO

    19:00 - 20:00

  • MY BAD SISTER (LIVE)

    20:00 - 20:50

  • ARIES

    20:50 - 21:40

  • KELVIN 373

    21:40 - 22:30

  • JMAN

    22:30 - 23:15

  • STIVS

    23:15 - 24:00

  • MANDIDEXTROUS

    24:00 - 25:00

  • TANUKICHI

    25:00 - 26:00

UNFAIRGROUND - BAR

  • UNFAIR DJ's

    12:00 - 14:00

  • SMASH LONDON DJ'S

    14:00 - 16:00

  • BRYAN BURTON LEWIS

    16:00 - 18:00

  • JAGZ KOONER

    18:00 - 20:00

  • MILO

    20:00 - 22:00

  • RORY PHILLIPS

    22:00 - 24:00

  • JOSHUA MOYLETT

    24:00 - 26:00